НОВИНИ

Фермери в знак протесту перекрили трасу «Конотоп-Батурин»

20.04.2021 07:40
activists-protest-political-riot-sign-banners-people-holding-protests-placards-manifestation-banner_102902-1134

Працівники сільгосппідприємства ДП “Вирівське” влаштували акцію протесту проти зміни керівника, якого призначили наказом Фонду держмайна України. Про це повідомила голова профспілкової організації підприємства, головний бухгалтер Оксана Бойко, пише agronews.ua.

За її словами, господарство «Вирівське» є державним підприємством, що в недалекому майбутньому передбачається приватизувати шляхом виставлення на торги Фондом держмайна України. Сім місяців тому фондом було призначено на посаду директора Голуба Юрія Юрійовича.

Новий керівник підійшов до роботи фахово: збільшено кількість робочих місць, зросло поголів’я худоби на фермі і посівні площі, відповідно зросли показники виробництва – надої молока, збір сільгоспкультур, вчасно виплачується заробітна плата – підприємство розвивається і готується до розпаювання земель державного фонду, на яких працює.

Станом на сьогодні укладено угоду з юристом Юлією Сергіївною Рябченко і підприємством ТОВ «Геобізнес» для оформлення документів на отримання права на постійне користування земельними ділянками. З цього приводу підготовлене і подане клопотання до Держгеокадастру Сумської області з метою в подальшому провести процедуру роздержавлення земель – кожний працівник підприємства, а також пенсіонери, які раніше працювали в господарстві, мають право отримати земельні ділянки у власність в якості паю. Працівники довіряють нинішньому директору Ю.Голубу, який відстоює їх інтереси.

Наприкінці робочого дня був отриманий наказ Фонду держмайна України про призначення з 15 квітня на посаду тимчасово виконуючого директора ДП «Вирівське» Василя Гереженівського. Він раніше очолював іншу агрофірму, яку довів до банкрутства.

Працівники вивели сільгосптехніку, розмістили її обабіч дороги і облаштували плакатами “Земля належить народу”, “Не блокуйте приватизацію”, “Збережемо підприємство”, “Не знищуйте робочі місця”, «”Кудін, зупиніть рейдерство”(Денис Ігоревич Кудін – заступник голови Фонду держмайна України з питань персоналу).

Крім того, працівники написали звернення до президента України, Кабміну та керівництву Фонду держмайна з вимогою дозволити завершити законне розпаювання земель державної власності серед нинішніх і колишніх працівників підприємства, які відповідно до діючого законодавства мають на це право і залишити на посаді директора Юрія Юрійовича Голуба, якому довіряють.

Нагадаємо, що на Дніпропетровщині Держгеокадастр відбирає землю в місцевих жителів.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: