На період збору врожаю фермери Миколаївщини перевозитимуть агропродукцію вночі, аби зменшити навантаження на дороги у літній період та покращити логістику, пише agronews.ua.
Читай нас також у Viber та Telegram.
Саме нічні перевезення у комендантську годину дають можливість уникнути затримок у постачанні.
«Для Миколаївщини, як аграрного регіону, питання збереження доріг і своєчасного вивезення врожаю — критично важливі. Працюємо над тим, щоб підтримати аграріїв у логістиці, водночас не допустити перевантажень і псування інфраструктури», – сказав очільник ОВА Віталій Кім.
Нічні перевезення здійснюватимуться через спеціальні дозволи, пояснив голова Укртрансбезпеки Микита Лагунін під час зустрічі з місцевою владою.
Перегляди: 1182