НОВИНИ

Фермери Дніпропетровщини можуть отримати гранти на розвиток своїх онлайн-ресурсів

30.06.2020 11:32
https://agronews.ua/

У Дніпропетровській області представники мікро, малих та середніх підприємств, які працюють в агросфері, можуть отримати субгранти на розвиток своїх онлайн-ресурсів. Про це повідомляє пресслужба Департамента економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації, пише agronews.ua.

«Конкурс — для представників сільськогосподарських підприємств, які виробляють або продають молоко, овочі, фрукти, ягоди кондитерські вироби чи аквакультури. Мета проекту — налагодити взаємодію між виробниками та ринком збуту. А також допомогти представникам сільськогосподарських підприємств продавати свої продукти через онлайн-ресурси», — йдеться в повідомленні.

Заявники повинні вести бізнес щонайменше протягом року. Також — мати онлайн-ресурс, через який реалізовують продукти харчування. Річний оборот компанії повинен складати не менше 500 тис. грн.

«Переможці отримають до 4 млн грн. Кошти не можна буде витратити на створення сайту, покупку техніки чи обладнання. Їх можна спрямувати, зокрема, на маркетинг, розробку та просування бренду, вдосконалення роботи сайту чи мобільного додатку, консультаційну допомогу», — розповідають у департаменті.

Аграріям необхідно до 17 липня надіслати свої заявки.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: