НОВИНИ

Фермер з Луганщини займався відмивання нелегальних доходів

14.01.2021 18:02
po

Відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, інкримінують директору фермерського господарства Кремінського району, повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області. Про це повідомляє lug.gp.gov.ua, пише agronews.ua.

За даними слідства, глава одного з фермерських господарств Кремінського району під час розпаювання земель державної власності вносив недостовірні відомості в офіційні документи й незаконно включив до складу господарства двох громадян.

Отож, зловживаючи службовим становищем, за недійсними угодами фермер отримав у користування 23,5 га землі сільськогосподарського призначення загальною вартістю понад 400 тисяч гривень.

У подальшому, маючи на меті легалізувати доходи, одержані злочинних шляхом, аграрій упродовж 2004-2011 років незаконно використовував землю для вирощування сільськогосподарських культур і отримання прибутку, приховуючи походження майна і права на нього.

В рамках кримінального провадження завдані державі матеріальні збитки обвинувачений відшкодував у повному обсязі.

Санкція статті передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років з конфіскацією майна.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: