НОВИНИ

Фермерське господарство передало на благодійність тонни овочів

27.05.2020 11:32
https://agronews.ua/

Тонни картоплі та овочів фермерське господарство «Прометей» Коломийського району передало як благодійну допомогу до медзакладів, самотнім громадянам похилого віку та тим, хто опинився через карантин у скруті. Розвозили самі, допомагали й громадські активісти, приміром із ГО «Волонтери Прикарпаття». Про це повідомляє ЗК, пише agronews.ua.

«Через карантин не могли продати вирощене на ринках і ярмарках, та й через власні крамниці. Пропонували різним торговельним мережам. Усюди відмова. Вразило, коли почули таку відповідь: «У нас власних виробників вистачає». Щось згодовуємо худобі на власній фермі. Боїмося, що залишки доведеться викинути. Вирощуємо овочів та картоплі багато, бо маємо контракти на постачання до шкіл та дитсадків. Тепер же, звісно, ті угоди не діють. Геть у розпачі, бо треба обігові кошти, а реалізації нема», — розповіла голова ФГ «Прометей» Орися Книшук.

Попри таку ситуацію в господарстві не відмовляються від вирощування овочів. Сподіваються, що все налагодиться. І збут також. Важливо, що такий сектор сільського господарства дає змогу створювати додаткові робочі місця. А це істотно для громад, де фермери орендують землю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: