НОВИНИ

Фермерам порадили прискорити інвентаризацію худоби, щоб отримати дотації

23.01.2019 08:16

Чиновники Держпродспоживслужби порадили фермерам, в господарстві яких є велика рогата худоба, кози чи вівці, прискорити інвентаризацію тварин. Це дасть змогу звірити дані з інформацією попередніх років та уникнути розбіжностей щодо розміру державної допомоги. Для цього потрібно звернутися до місцевого відділу Держветслужби та домовитися про інвентаризацію. Про це повідомляє прес-відділ Держпродспоживслужби.

У службі нагадують, що облік худоби дозволить фермерам вчасно провести лікувально-профілактичні заходи перед вигоном тварин весною на випаси.

Також це дасть змогу звірити дані Держпродспоживслужби та фермера щодо реальної кількості тварин для отримання державних дотацій.

Крім того, вчасний облік зменшить виникнення розбіжностей в інформації, яку надає господарство і яка підтверджуються даними Єдиного державного реєстру тварин.

Щоб провести інвентаризацію, потрібно попередньо сконтактувати з представниками держустанов ветеринарної медицини, та домовитися про перепис худоби. Для отримання додаткових пояснень щодо обліку тварин та держфінансування, чиновники просять звертатися до держпідприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» або телефонувати напряму до Держспоживслужби чи Мінагрополітики.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: