НОВИНИ

Фермерам необхідно вирощувати м’ясні породи овець

23.12.2019 12:55
maxresdefault (2)

Українським фермерам необхідно робити кроки в напрямку якісної зміни поголів’я овець в своїх господарствах. Це стосується генетики і породи тварин. Про це пише AgroPortal.ua.

«Сподіваюся, що відбудуться зміни в інформуванні аграріїв про те, які породи є насправді цінними. Наприклад, що стосується вовнової породи, то виробники на кінець року отримують менше, ніж витрачають на розведення таких тварин», — коментує Дмитро Огнєв, власник фермерського господарства «Меринос-Захід».

На думку підприємця, 50−60 років людство, в тому числі і вітчизняні виробники, займалися вирощуванням вовнових порід. Але останні 20−30 років фермерів цікавить м’ясо.

Зазначимо, що в наступному році динаміки росту кількості поголів’я не очікується. Експерти вважають, що на плаву втримаються лише великі господарства.

«Хотілося б, щоб в державі більшу увагу приділяли вирощуванню дрібних рогатих тварин, стимулювали розвиток. Однією зі складових є екологічні пасовища для овець і кіз. Їх майже не використовують за призначенням. Особливо йдеться про центральну, південну та східну Україну», — підкреслив фермер.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: