НОВИНИ

Фермер з Британії виробляє понад 200 найменувань продуктів з часнику

01.06.2020 10:04
389185_orig

На фермі The Garlic Farm on The Isle of Wight радять початкуючим фермерам приваблювати споживачів не лише різноманіттям агрокультур, а й неймовірними продуктами з них. Так, крім того, що на фермі вирощується кілька сортів часнику, працюють ресторан, музей, цех переробки часнику й магазин. А загалом клієнтам пропонують понад 200 часникових товарів. Про це пише agronews.ua.

Серед продуктів, що найбільше привертають увагу – часникова горілка, чорний часник, часникові масла та майонез. Але це далеко не все, що, як виявляється, можна виготовити з часнику.

На фермі приваблюють туристів блюдами із часникових насіннєвих “дудок”, напоїв на основі часнику. А також пропонують копчений часник цілими цибулинами, пюре з чорного та звичайного часнику, безглютеновий часниковий хліб, маринований часник, дикі види часнику, соуси з нього тощо.

Також туристи знайомляться з «дизайном» технологій вирощування, післязбиральної доробки та переробки часнику, за бажання виконують технологічні операції на часниковому полі.

Таким чином, вважають власники ферми, овочівництво є не лише галуззю, що забезпечує продовольчу безпеку і формує експортний потенціал, а й драйвером розвитку зеленого туризму та сільських територій в цілому. І навіть драйвером мистецтва та літератури: донька господаря ферми Наташа, пише книги про часник та кулінарні рецепти із нього, а також веде кулінарний блог.

Нагадаємо, в Україні відроджують медоваріння за рецептами Київської Русі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: