НОВИНИ

Фермер вирубав ліс, щоб захопити земельну ділянку

24.04.2020 12:32
https://agronews.ua/

23 квітня, на території Білопільської ОТГ, неподалік с. Бабаківка, фахівцями Державної екологічної інспекції у Сумській області виявлено факт самовільного захоплення та розорювання близько 1 га земель лісогосподарського призначення. Встановлено, що місцевий фермер вирішив розширити свої угіддя за рахунок земель, які знаходяться у віданні ДП “Білопільський агролісгосп”. Про це повідомила пресслужба ДЕІ у Сумській області, пише agronews.ua.

Більш того, аби зробити собі ще одне поле на площі 0,5 га лісу, аграрій вирубав щонайменше 110 дерев різних порід. Саме таку кількість пнів від сироростучих лісових насаджень вдалося виявити, в тому числі, і серед куп викорчуваних залишків дерев.

Наразі Інспекцією обраховується розмір шкоди, заподіяної незаконним видаленням дерев та вирішується питання про передачу матеріалів до правоохоронних органів.

На Сумщині вирубали ліс, щоб захопити земельну ділянкуСьогодні, 23.04.2020, на території Білопільської ОТГ, неподалік с. Бабаківка, фахівцями Державної екологічної інспекції у Сумській області виявлено факт самовільного захоплення та розорювання близько 1 га земель лісогосподарського призначення. Встановлено, що місцевий фермер вирішив розширити свої угіддя за рахунок земель, які знаходяться у віданні ДП "Білопільський агролісгосп". Більш того, аби зробити собі ще одне поле на площі 0,5 га лісу, аграрій вирубав щонайменше 110 дерев різних порід. Саме таку кількість пнів від сироростучих лісових насаджень вдалося виявити, в тому числі, і серед куп викорчуваних залишків дерев. Наразі Інспекцією обраховується розмір шкоди, заподіяної незаконним видаленням дерев та вирішується питання про передачу матеріалів до правоохоронних органів.

Posted by Державна екологічна інспекція у Сумській області on Thursday, April 23, 2020

Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: