АГРОФОТО

Фермер вирощує рідкісний манго, який коштує маже 7 500 грн за шт

12.12.2021 12:12
mc1ZanXYPnHbsnOQdk0uDkRvpK3PHjTkK6mjD1r9

Фермер у Джабалпурі штату Мадх’я-Прадеш найняв трьох охоронців і дев’ять собак, щоб охороняти дерева з рідкісним сортом манго, вартість якого становить близько 21 000 рупій ( близько 7,500 грн) за плід. Про це повідомляє economictimes.indiatimes, пише agronews.ua.

Ці дерева подібні до дерев, на яких є Taiyo No Tamago, японський сорт манго, який є одним з найдорожчих фруктів у світі і вирощується в контрольованому середовищі.

Мешканець Джабалпура Санкалп Сінгх Паріхар сказав, що на його фермі площею 12 акрів на Чаргаван-роуд є 1100 дерев манго, і 50 з них належать до породи, схожої на Taiyo No Tamago.

“На цих 50 деревах зараз є лише три-чотири плоди. Щоб убезпечити ці дерева, ми залучили до служби трьох охоронців і дев’ять собак, у тому числі шість німецьких вівчарок”, – сказав Паріхар.

За словами садівника, торговець запропонував 21 000 рупій за один фрукт.

Паріхар сказав, що посилив охорону на фермі після спроби вкрасти манго. Близько п’яти років тому Паріхар привіз 100 саджанців шести невідомих йому сортів манго з Ченнаї за 2,5 лакхів рупій, і з них вціліло 52 дерева. «Мій намір — не продавати плоди цього рідкісного сорту, а розвивати з них сад», — сказав він.

Taiyo No Tamago— особливий японський сорт манго, який вирощується в контрольованому середовищі в Японії і є одним з найдорожчих у світі. Ці манго багаті антиоксидантами, фолієвою кислотою і бета-каротином.

Читайте також: Селекціонери представили новий ідеальний сорт яблук.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: