НОВИНИ

В Україні фермер виготовляє незвичайне ківове віскі

06.03.2020 18:02
53_share


З дрібного ківі можна виготовляти не лише джеми, варення та соки, але й алкоголь. Про це розповів фермер з Ужгорода Генріх Стратон, пише AgroPortal.

Зокрема, він виготовляє два види алкоголю: ківовицю — напій, який утворюється після дистиляції, та ківіскі, яке витримує в діжках близько року.

«Це поки не бізнес, це — можливість, результат експерименту, так би мовити. Я зараз закладаю додаткові площі під фруктом — і коли буде великий вихід продукції, можливо, я робитиму це не лише для себе, а й отримаю ліцензію чи працюватиму з іншими підприємцями», — зазначає він.

Фермер виготовляє напої з фрукту власного сорту під назвою Карпат Стратона Валентайн. Нині завершує роботу над селекцією Аурум Карпат Стратон — жовтоплідного ківі.

Також Стратон додає, що, на його думку, в Україні склалися дуже сприятливі умови для ведення органічного бізнесу, що стосується саме ківі.

«У нас не потрібно обробляти плантації отрутохімікатами від шкідників і хвороб. В Україні їх немає у порівнянні з державами з субтропічним кліматом. Наприклад, як Нова Зеландія, де ківі вирощують традиційно. Там практично немає екологічно чистого продукту», — підсумовує фермер.

Він вважає, що у цьому випадку Україна має гарний потенціал щодо експорту ківі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: