АГРОФОТО

Фермер вирощує банани-гіганти вагою до 3 кг

11.12.2021 11:49
bananas-2412432_960_720

В Океанії є невелика острівна країна під назвою Папуа-Нова Гвінея. Ця країна багата на гігантські банани під назвою Musa Ingens. Цей вид банана їстівний. Один банан важить приблизно 1,5-2 кілограми. Найбільші можуть важити навіть 3 кілограми, а довжина досягати 30 см. Про це повідомляє freshplaza.com, пише agronews.ua.

Сорт бананового дерева Musa Ingens дуже рідкісний у всьому світі. Висота дерева 25 метрів. У порівнянні із звичайним банановим деревом воно в 5 разів вище. Окружність стовбура ширше, ніж може обійняти доросла людина. Листя величезні, які можна використовувати як тимчасовий притулок для тих, хто виживає в дикій природі.

Окрім їжі, місцеві жителі також готують із Musa Ingens особливі страви. Шкірку фрукта також можна використовувати як сировину для приготування спецій. З бананового листя місцеві жителі будують будинки, а стовбури дерев використовують для виготовлення вина та паперової тканини.

Читайте також: Селекціонери представили новий ідеальний сорт яблук.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: