НОВИНИ

Фермер створив екологічний мотоблок

11.01.2022 10:32
vspashka-motoblokom

Технічні новинки — це завжди цікаво. І сьогодні пропонуємо вам ознайомитись з однією з них. Ні, це аж ніяк не нова модифікація відомого мототрактора. Про це повідомляє ecotown, пише agronews.ua.

І не новий японський генератор. Це звичайний мотоблок, сконструйований простим українським фермером. Працює на сонячній батареї.

42-річний український фермер Ігор Дугінов винайшов економічний та корисний у господарстві пристрій — мотоблок із сонячною батареєю.

«Пристрасть до винаходів у крові. Свій перший мотоблок я сконструював ще 20 років тому та успішно ним користувався на своїй території. Звичайно, тоді це було новинка. Сьогодні подібні пристрої (мотоблоки) доступні широкому покупцю і активно використовуються чи не в кожному дворі», — стверджує Ігор.

Однак це не зупинило фермера і вже минулого року його відвідала ідея створити економний мотоблок, основним паливом для якого стане сонячна енергія. Так, лише за 6000 грн їм було придбано сонячну батарею, яка й згодом успішно стала незамінним елементом агротехніки.

Таким чином подібна конструкція може заощадити колосальну кількість грошей. Ще б пак, адже за сонячну енергію платити не доводиться, а сама батарея окупається вже через рік використання.+

«За допомогою свого «сонячного» мотоблоку Ігор виконує повний спектр сільськогосподарських робіт, починаючи з простого прополювання міжрядь, закінчуючи посадкою та збиранням картоплі», — зазначається у повідомленні.

А ми вкотре переконуємось, що українці — талановиті та винахідливі люди, які завжди можуть здивувати світ своїми свіжими та цікавими ідеями.

Читайте також: В Україні з’явиться нова аграрна виставка AGRO KHARKIV.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: