НОВИНИ

Фермер орендував в обхід торгів земельну ділянку вартістю понад 4 млн грн

21.01.2020 19:04
arable-4019508_960_720

Харківська місцева прокуратура №6 направила до Харківського районного суду області позовну заяву про повернення з незаконної оренди у власність держави землі вартістю понад 4 млн грн, повідомляє прес-служба прокуратури.

У  2015 році наказами Головного управління Держгеокадастру у Харківській області фізичній особі, з метою ведення фермерського господарства, передано в оренду дві земельні ділянки площею 24 га та 10 га за межами населеного пункту на території Харківського району. Однак земельну ділянку площею 10 га передано без проведення передбачених чинним законодавством торгів. Законодавством передбачено можливість отримання в оренду з метою ведення фермерського господарства однією особою земельної ділянки без участі у торгах лише одноразово. Вказане право реалізовано фермером при отриманні земельної ділянки площею 24 га.

Оціночна вартість земельної ділянки, якою незаконно користується фермер, становить  понад 4 млн. грн.

З метою повернення 10 га землі державі прокуратура звернулася до суду з вимогами про визнання наказу незаконним, визнання договору оренди недійсним, скасування його державної реєстрації та повернення земельної ділянки у відання держави.

Наразі позов перебуває на розгляді.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: