НОВИНИ

ФДМУ виставив на продаж Одеський завод шампанських вин

05.01.2022 14:32
odessa-img-22055751

Фонд державного майна виставляє на продаж Одеський завод шампанських вин за стартовою ціною у 87,4 млн грн. Про це повідомляє ФДМУ, пише agronews.ua.

Саме тут у 1899 році почалася історія виробництва ігристого вина в Україні. Завод тоді зводили з просторими погребами для витримки 2 мільйонів пляшок вина, виробничим корпусом, допоміжними приміщеннями і красивою мурованою аркою, яка до сьогодні прикрашає в’їзд на територію заводу.

Продукція підприємства чимало разів здобувала нагороди на національних і міжнародних конкурсах, першу – у далекому 1904 році. Проте, декілька разів виробництво вина на Одеському заводу доводилося припиняти, ввостаннє це трапилося у 2018 році. Відтоді держава не продукує вино на цьому підприємстві, а його потужності згодом були передані в оренду.

“Проте сьогодні ми розпочинаємо пошук нового інвестора для Одеського заводу шампанських вин! Аукціон з приватизації цього об’єкта має відбутися 1 лютого 2022 року, а його стартова ціна складає 87,4 млн грн. Одна з умов приватизації – забезпечити збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин”, – йдеться у повідомленні Фонду.

Об’єкт приватизації складається з необоротних активів, а саме 975 одиниць основних засобів, у т.ч.: – об’єктів нерухомості – 35 одиниць; – машини та обладнання – 803 одиниці; – транспортні засоби – 7 одиниць; – інструменти, прилади, інвентар – 65 одиниць; – інші основні засоби – 65 одиниць.

Читайте також: В Україні з’явиться нова аграрна виставка AGRO KHARKIV.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: