НОВИНИ

Фахівці назвали п’ять продуктів, які знижують захист від коронавірусу

26.04.2021 19:38
384705_1-623x370

На тлі пандемії коронавірусної інфекції дуже важливо зміцнювати свій імунітет і стежити за правильним харчуванням. Експерти назвали продукти, вживання яких краще обмежити, тому що вони послаблюють захист організму і роблять його вразливим до вірусів. Про це повідомляє CommentsUA, пише agronews.ua.

Цукор

Потрапляючи в кров, цукор знижує кількість лейкоцитів — кров’яних клітин, які є важливою частиною імунної системи. Регулярне вживання цього продукту несе шкоду всьому організму, оскільки його підвищений рівень в крові створює сприятливі умови для розмноження хвороботворних мікроорганізмів і ракових клітин.

Сухі сніданки

Краще відмовитися від такого виду сніданку, тому що в його складі багато цукру, крохмалю та інших добавок, які погано впливають на роботу кишківника, створюючи в ньому клейке середовище, а воно привертає “шкідливих” бактерій і паразитів. Крім того, сухі сніданки не містять клітковини, яка важлива для травлення.

Ковбаса і жирне м’ясо

Ковбасні вироби багаті на консерванти та тваринні жири, які можуть привести до ожиріння, гіпертонії та інших захворювань. Більш того, вони надають руйнівну дію на організм і знижують вироблення антитіл. Ще в складі ковбаси є глутамат натрію — ще один ворог імунітету.

Сирі яйця

Експерти кажуть, що сирі яйця внаслідок вмісту білка авідіна, можуть блокувати засвоєння біотину — водорозчинного вітаміну групи В, який важливий для роботи імунної системи. Також сирі яйця в великих кількостях перешкоджають засвоєнню білків, викликаючи загальну слабкість організму.

Алкоголь

Навіть в невеликих дозах алкогольні напої пригнічують лейкоцити та змінюють склад крові. Але найнебезпечнішим для організму все ж є похмілля: печінка посилено працює над виведенням спиртного, тому гірше справляється з токсинами. З цієї причини шкідливі мікроорганізми мають більше шансів на виживання.

Нагадаємо, скільки шашлику можна з’їсти, щоб не нашкодити здоров’ю.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: