НОВИНИ

Електрики врятували лелеченят

19.06.2020 12:38
https://agronews.ua/

Працівники “Одесаобленерго” встановили платформу для гнізда лелекам, яке напередодні зруйнувала злива в селі Степанівка Окнянського району. Про це повідомила пресслужба компанії “Одесаобленерго” на сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

Три дні тому через сильну зливу гніздо розвалилося і впало разом з двома пташенятами на землю. В одного з них була поламана ніжка. За порадою орнітологів місцевий житель наклав пораненому шину. Лелеченят віднесли на копицю сіна неподалік.

“Того ж дня до них прилетів один із батьків, і не покидав своїх дітей, поки наші хлопці не підняли пташенят в оновлене і укріплене гніздо. Сподіваємося, лелеки приймуть нове житло, і їм там буде добре”, – наголошують у повідомленні.

.

Операція "Порятунок лелеченят" – done😉 В селі Степанівка Окнянського району ми терміново встановили платформу для гнізда лелеки.Три дні тому через сильну зливу гніздо розвалилося і впало разом з двома пташенятами на землю😟 В одного з них була поламана ніжка. За порадою орнітологів місцевий житель наклав пораненому шину. Лелеченят віднесли на копицю сіна неподалік. Того ж дня до них прилетів один із батьків, і не покидав своїх дітей, поки наші хлопці не підняли пташенят в оновлене і укріплене гніздо. Сподіваємося, лелеки приймуть нове житло, і їм там буде добре🙏Через кілька днів ми повернемось, щоб зняти шину пташеняті. І перевіримо, як у них справи.Це була позачергова платформа. До кінця цього року ми плануємо встановити ще 22 спеціальні конструкції на території області💪 Так ми захищаємо птахів від ураження струмом, а клієнтів – від аварійних відключень.Проект захисту лелек – продовження глобальної політики ДТЕК зі сталого розвитку і відповідає напрямку Глобального договору ООН – "збереження біорізноманіття видів живих істот".#Одесаобленерго

Posted by Одесаобленерго on Thursday, June 18, 2020

У пресслужбі зазначили, що електрики через кілька днів повернуться, щоб зняти шину пташеняті. І перевірять, як у них справи.

“Це була позачергова платформа. До кінця цього року ми плануємо встановити ще 22 спеціальні конструкції на території області.Так ми захищаємо птахів від ураження струмом, а клієнтів – від аварійних відключень”, – підкреслили у повідомленні.

У пресслужбі коментують, що проект захисту лелек – продовження глобальної політики ДТЕК зі сталого розвитку і відповідає напрямку Глобального договору ООН – “збереження біорізноманіття видів живих істот”.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: