НОВИНИ

Стало відомо, коли запустять електронний реєстр прозорості ринку землі

31.05.2021 10:03
the-state-register-of-real-rights-to-real-estate

Народний депутуат, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук в ефірі 4 каналу розповів, чи готова Україна до запуску земельної реформи. Про це повідомляє Час-Дій, пише agronews.ua.

Насамперед нардеп зазначив, що земельна реформа є надзвичайно важливою в процесі розвитку аграрного сектору в Україні. 

“Як представник аграрного профільного комітету вважаю,  що земельна реформа є однією із найбільш важливих в контексті розвитку аграрного сектору в Україні та допомоги фермерам на шляху їх капіталізації“, – повідомив Дмитро Соломчук.

Наразі Міністерство юстиції займається запуском електронного реєстру та вже з 1 липня він має запрацювати. Дмитро Соломчук зазначив, що тепер нотаріуси будуть чітко бачити, хто купує земельну ділянку та яку кількість вже придбав.

“В цьому ключі необхідно запустити електронний реєстр для прозорості ринку землі в нашій країні. З 1 липня він має запрацювати“, – сказав Соломчук.

Окрім цього, нардеп згадав про важливість законопроєкту №3205, який гарантує фермерам отримання кредиту та сподівається, що Верховна Рада його підтримає. 

“Також я сподіваюсь, що Верховна Рада підтримає законопроєкт  №3205, який покликаний створити кредитний фонд для українських аграріїв“, – зазначив Соломчук.

Політик повідомив, що вже більш ніж половина кредитів за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” пішла саме на діяльність сімейних фермерських господарств.

Читайте також: які наслідки матиме для українців відкриття ринку землі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: