НОВИНИ

Експосадовця Черкаської міськради засудили за вимагання хабаря у агропідприємства

20.04.2021 11:30
Depositphotos_129380828_original_1

Під час здійснення прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях Черкаською обласною прокуратурою забезпечено виконання вироку Соснівського районного суду м. Черкаси від 30.06.2020. Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури, пише agronews.ua.

Згідно з вироком засуджено до 6 років позбавлення волі реально, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком 3 роки, з конфіскацією майна та позбавленням дев’ятого рангу посадової особи органу місцевого самоврядування колишнього посадовця Черкаської міської ради, який у 2017 році вимагав від службових осіб одного з аграрних підприємств неправомірну вигоду в розмірі 1500 доларів США за непроведення планової перевірки правильності введення об’єктів будівництва в експлуатацію (ч. 3 ст. 368 КК України).

Так, 13.04.2021 указаного засудженого затримано працівниками Нацполіції та поміщено до ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» для визначення установи виконання покарання й подальшого його етапування з метою відбування визначеного судом покарання та забезпечення вимог кримінального процесуального законодавства щодо невідворотності покарання за вчинене  кримінальне правопорушення.

Нагадаємо, що напередодні, за принципової позиції Черкаської обласної прокуратури колегією суддів судової палати у кримінальних справах Черкаського апеляційного суду залишено без змін вирок суду першої інстанції, яким експосадовця Черкаської міської ради за вчинення корупційного злочину засуджено до реальної міри покарання.

Нагадаємо, що на Київщині поліція затримала посадовців на хабарі в 1 млн 400 тис грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: