НОВИНИ

Експортний попит на російську пшеницю зник

03.03.2022 13:13
wheat8-956x436

Експортний попит на російську пшеницю та нові закупівлі зернової зникли наприкінці минулого тижня через ризики постачання Чорним морем після вторгнення Росії в Україну. Про це повідомляє Reuters, пише agronews.ua.

Згідно з повідомленнями російської сільськогосподарської консалтингової компанії IKAR, продажів пшениці майже немає. Також додається, що наразі «віртуальна» вартість зернової з протеїном 12,5% оцінюється в $340 за тонну FOB.

Інша консалтингова компанія – Sovecon – повідомляє, що попит на російську пшеницю повністю зупинився 24 лютого, до цього ціна була на рівні $314 за тонну. При цьому в компанії повідомили, що чорноморські термінали продовжують завантажувати зерно, однак залишається велике питання щодо нових відвантажень через відсутність попиту.

Також, за даними Sovecon, в Росії залишається близько 7-7,5 млн тонн пшениці для експорту до кінця червня та 1-2 млн тонн кукурудзи.

Крім цього, за даними трейдерів, попередньо підписані контракти виконуються, азовські порти залишаються закритими.

Читайте також: Українська компанія створила новий бренд насіння з високим генетичним потенціалом.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: