ГОЛОВНЕ

Експортери меду вимагають відновити робочу групу по бджільництву

18.10.2019 11:15
beeR.1140x600

Експортери меду вимагають відновити робочу групу по бджільництву при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, яка раніше діяла при Мінагрополітики, для обговорення і вирішення питань даної галузі. Про це заявив директор з розвитку компанії-експортера меду «Асканія-Пак» Віктор Іванченко під час медового форуму «Україна медова і світ», пише AgroPortal.ua.

«За 12 років Україна збільшила виробництво меду в 6 разів, але при цьому не підтвердила це офіційно статистикою по збільшенню вуликів і бджолосімей. Тому світове співтовариство відносить Україну до п’ятірки країн, де виробляється найбільша кількість фальсифікованого меду», — зазначає Віктор Іванченко.

Також він зазначив, що нерідко доводиться звертатися до Держпродспоживслужби щодо випадків виявлення фальсифікованого меду, але не завжди відомство швидко реагує. І якраз робоча група по бджільництву при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, на думку Віктора Іванченка, допоможе вести діалог між виробниками, експортерами та контролюючими органами.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: