НОВИНИ

Експерт розповів, які переваги дає сертифікація продукції

24.01.2020 19:00
Honey-for-a-sore-throat

Сертифікація продукції в Україні є добровільною, проте вона дає низку переваг, пише «Інфоіндустрія».

За бажанням замовника органом з оцінки відповідності може бути проведена сертифікація партії продукції, а також сертифікація продукції, що виготовляється серійно. Не залежно від обраної схеми, обов’язково проводиться випробування зразків продукції, заявленої на сертифікацію.

Про це розказала Тетяна Захлюпенко, провідний інженер Органу з оцінки відповідності ДП «Миколаїв-стандртметрологія», на конференції «Сертифікація в галузях рослинництва, бджільництва та переробки».

Фахівець розказала про переваги сертифікації:

-підвищення конкурентоспроможності продукції, завоювання більшої довіри замовника;

-можливість посилання на сертифікат відповідності і інформації, що надається на маркуванні, у супровідній та рекламній інформації;

-можливість брати участь в тендері;

-документальне підтвердження оцінки продукції третьою стороною.

«Раніше була сертифікація УкрСЕПРО, зараз її немає, тож якщо ви її бачите на маркуванні — це обман», — додала Тетяна Захлюпенко.

Вона також наголосила, що згідно Закону про мед, мед для кондитерського виробництва — окремий продукт, на етикетці такого меду повинно бути назначено, що він призначений лише для продуктів з подальшою переробкою.

Сертифікація без вартості лабораторних досліджень на два роки коштує близько 10 тис грн, сертифікація партії — близько 4 тис грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: