НОВИНИ

Експерт назвав напрямки сільського господарства, які необхідно стимулювати

22.06.2021 12:30
190718_news-14-00

Одночасно з реалізацією земельної реформи необхідна широкомасштабна державна програма зі стимулювання тваринництва та переробної галузі. Таку думку висловив президент групи компаній “Панда” Геннадій Бобов. Про це повідомляє УНІАН, пише agronews.ua.

“Земельна реформа повинна принести користь аграрному комплексу і благотворно позначитися на розвитку села. Саме ця мета повинна бути досягнута. Простий розпродаж землі не призведе до позитивного результату й економічного зростання” – заявив він.

На його думку, необхідно стимулювати тваринництво та переробні підприємства в сільській місцевості. Це надасть можливість створити робочі місця і при цьому збільшить кількість виробленої продукції з високим рівнем доданої вартості.

“Ставка виключно на вирощування й експорт зернових і олійних – свідомо програшна. Україна не повинна перетворитися на “кукурудзяну республіку”. Сільське господарство – це не просто одна з галузей. Це сфера, від якої залежить добробут всієї сільської місцевості та мільйонів людей, які там проживають» – говорить Бобов.

Нагадаємо, яким видом фермерства вигідно займатися молоді в Україні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: