ВАЖЛИВО

Ексдиректора підприємства НААН викрили на розкраданні зерна на 23 млн грн

04.09.2023 13:10
vtrati-cherez-zaboronu-eksportu

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру у заволодінні сільськогосподарською продукцією державного підприємства на 22,9 млн грн колишньому директору ДП «ДГ «Проскурівка» Миронівського інституту пшениці імені В.М. Ремесла НААН та директору приватного підприємства. Про це говориться у повідомленні НАБУ, пише agronews.ua.

«За даними слідства, у період з липня по серпень 2018 року вказані особи заволоділи зерном пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. т, яка була власністю ДП. Згодом збіжжя вивезли на елеватори та реалізували іншим суб’єктам господарської діяльності.

Для приховування злочину підозрювані уклали фіктивні договори, за якими ДП нібито передало зерно пшениці озимої та ярої загальною вагою понад 5 тис. т  приватному підприємству на зберігання», — говориться у повідомленні.

Відповідно до висновку судово-економічної експертизи, вартість зерна, яким заволоділи співучасники злочину, становить близько 22,9 млн грн.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: