ВАЖЛИВО

Директор Інституту свинарства заборонив аудиторську перевірку установи

25.08.2021 13:05
scenary-na-noviy-2019-rk-svin-dlya-dtey-doroslih_321

Керівництво Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН перешкоджає проведенню ревізії фінансово-господарської діяльності установи. Директор Інституту — Василь Волощук не допустив ревізійну групу до проведення контрольного заходу. Про це повідомляє Державна аудиторська служба України, пише agronews.ua.

Керівник ревізійної групи при виконанні службових обов’язків був змушений викликати поліцію.

«Інститут таким ставленням до контролюючого органу змушує діяти відповідно до законодавства і звернутися до правоохоронних органів із заявою про відкриття кримінального провадження та до органу управління – Національної академії аграрних наук України щодо припинення такої протидії керівництвом Інституту, і в разі продовження свавілля керівника ініціювати розірвання з ним контракту», — йдеться у заяві на сайті.

Також у заяві сказано, що такий опір проведенню контрольного заходу керівником установи, наштовхує на думку про можливі порушення, які приховує керівництво Інституту.

IMG_1146-53739

Причиною перевірки за твердженням аудиторів є те, що від правоохоронних органів Полтавської області отримані звернення, що потребують проведення перевірки окремих фактів діяльності Інституту під час отримання ним комплексу послуг та здійснення видатків, пов’язаних, зокрема, з вирощуванням сільськогосподарської продукції (обробітку земель, придбання насіннєвого матеріалу, посіву, внесення добрив і засобів захисту рослин, збирання врожаю).

Нагадаємо, Інститут свинарства НААН України вимагає кошти у держпідприємств.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: