НОВИНИ

Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів виставили на продаж через аукціон Прозорро

14.04.2021 11:51
https://agronews.ua

Фондом державного майна України (ФДМУ) було оголошено про підготовку “Дунаєвецького комбінату хлібопродуктів”, що знаходиться в смт Дунаївці на Хмельниччині, до продажу на аукціоні з приватизації. Про це повідомляє agronews.ua.

Відповідно до статуту, підприємство займається торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням, кормами для тварин, а також виробництвом продуктів борошномельно-круп’яної промисловості.

Згідно із попередньою інформацією, електронний аукціон “ProZorro” відбудеться 7 травня.

Ви можете ознайомитись з інформацією про виставлений на аукціон Єдиний майновий комплекс державного підприємства “Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів” за посиланням.

Загалом можливість участі в аукціонах Прозорро надана кожному, для цього потенціальному учаснику достатньо зробити наступні кроки:

✅ Зареєструватися на авторизованому майданчику Прозорро.Продажі за посиланням.

✅ Подати електронну заяву на участь в аукціоні. Для цього потрібно декілька секунд.

✅ Сплатити гарантійне забезпечення для участі в електронному аукціоні за відповідним лотом.

✅ В назначений час та день проведення електронного аукціону бути онлайн та робити цінові пропозиції або скористатися послугами майданчика супроводження участі в аукціоні – цю послугу майданчик Паблік Прок надає своїм клієнтам – зареєстрованим учасникам безплатно.

✅ Після перемоги в аукціоні підписати протокол, укласти договір із продавцем та сплатити запропоновану на аукціоні ціну.

Нагадаємо, в Україні набирають обертів електронні аукціони з продажу та оренди сільгосптехніки. Що потрібно для участі в аукціоні та приклади цікавих лотів читайте в матеріалі за посилянням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: