НОВИНИ

ДПЗКУ спростувала інформацію про можливий зрив строку оскарження рішення суду GAFTA

15.01.2021 08:01
dpzku-26003

АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” офіційно спростувало інформацію, щодо того, що Україна ледь не зірвала оскарження рішення суду GAFTA у справі про виплату ДПЗКУ $62 млн у рамках позову, поданого китайською корпорацією ССЕС. Про це повідомила прес-служба ДПЗКУ, пише agronews.ua.

“Інформація, оприлюднена в матеріалі агентства, не відповідає дійсності та носить замовний характер”, – підкреслюється в повідомленні.

Як нагадали в прес-службі, в 2018 р. ССЕС подала на розгляд до арбітражу GAFTA позов до АТ «ДПЗКУ» про стягнення на користь ССЕС відшкодувань за генеральним договором і додатковими угодами за період 2014-2017 рр. Рішення за даною справою направлено сторонам 24 листопада 2020 р. із наданням можливості сторонам виправити можливі помилки. Остаточне рішення у даній справі GAFTA складено та видано сторонам 29 грудня 2020 р.

“Згідно з процедурою оскарження рішення, за нормами арбітражних правил, термін на подачу нотісу (намір про подачу апеляції на рішення) становить 30 днів із моменту винесення рішення. Намір про оскарження рішення у даній справі ДПЗКУ подала 22 грудня 2020 р. (у межах процесуальних строків)”, – наголошується в повідомленні.

Також компанія уточнила, що після подачі нотісу GAFTA на свій розсуд встановлює термін для подачі апеляції сторонам. Станом на 14 січня п.р. термін подачі апеляції GAFTA не встановлено. Як правило, він становить до 3 місяців із моменту подачі нотісу стороною.

“Отже, жодної затримки з боку ДПЗКУ щодо оскарження винесеного рішення не було”, – резюмується в повідомленні.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: