НОВИНИ

ДПЗКУ пропонує пільгові умови для накопичення та зберігання зерна

20.05.2022 10:03
dpzku-31253

Оператори ринку і зернотрейдери можуть скористатися послугою з перевантаження, яка дозволяє здійснити приймання зерна з автотранспорту із подальшим завантаженням залізничних вагонів. Така послуга дозволяє протягом 30 календарних днів на пільгових умовах накопичувати і зберігати зерно. Про це повідомляє пресслужба ДПЗКУ, пише agronews.ua.

«На філіях АТ «ДПЗКУ» розпочато підготовку до нового маркетингового року, проводиться низка робіт з відновлення матеріально-технічної бази та покращення виробничо-технологічних процесів, повірка засобів вимірювальної техніки, обслуговування та ремонт автомобільних, залізничних, бункерних ваг, а також здійснюються санітарно-гігієнічні заходи відповідно до Протоколів фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту зернових з України», – йдеться у повідомлені.

Всі підприємства, які пройшли перевірку, готові для приймання та зберігання зерна майбутнього врожаю. З початку заготівлі в 2021/22 маркетинговому році філіями АТ «ДПЗКУ» прийнято на зберігання понад 1 млн тонн зерна.

АТ «ДПЗКУ» надає всебічну допомогу поклажодавцям та сільгосптоваровиробникам при переміщенні зерна з небезпечних територій у безпечні місця для формування партій, належного зберігання та своєчасного відвантаження. Зерносховища АТ «ДПЗКУ» на 66% складаються з елеваторних потужностей силосного типу та на 34% з механізованих складів підлогового зберігання (насипом), що дозволяє ефективно проводити технологічні операції та контролювати кількісно-якісні показники.

Так, наразі на повну потужність працюють та мають змогу виконувати повноцінний технологічний процес 38 філій АТ «ДПЗКУ». З них 28 лінійних елеваторів можуть надавати послуги з приймання, зберігання, відвантаження зернових, а також додаткові послуги з перевантаження. 9 філій – послуги з переробки та виготовлення готової продукції.

АТ «ДПЗКУ» є стратегічним підприємством державного сектору економіки, яке під час воєнного стану в Україні працює на повну потужність та продовжує забезпечувати продовольчу безпеку держави та здійснювати приймання зернових та олійних культур.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: