НОВИНИ

ДПЗКУ отримала 2 тис т пшениці як гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів

11.03.2022 10:05
dpzku-26049-29479

Компанія «Вайтерра Україна» надала національному оператору зернового ринку АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» 2 тис. тонн пшениці для переробки на потреби мирного населення. Про це повідомляє Укрінформ, пише agronews.ua.

Повідомляється, що борошно, яке буде перероблене на потужностях ДПЗКУ, буде відправлене як гуманітарна допомога в регіони, які найбільше постраждали від російської агресії, повідомили Укрінформу у пресслужбі корпорації.

«Жахливо бачити зростаючу кількість жертв серед мирного населення України. Від імені нашої компанії виражаю глибокі співчуття у ці важкі часи. Наша компанія може надати допомогу Україні, щоб запобігти можливій гуманітарній кризі», – зазначив генеральний директор компанії «Вайтера Україна» Володимир Балан.

Повідомляється, що наразі ДПЗКУ координує логістичний процес доставки пшениці, переробляє на своїх потужностях та доставляє борошно в регіони, які найбільше постраждали від війни.

Раніше повідомлялося, що ДПЗКУ задіяла всі можливі ресурси для забезпечення продовольством армії та цивільного населення. В умовах воєнного стану на максимальну потужність працюють більшість філій корпорації. Більше того, запущено млини, які понад 13 років перебували в стані консервації.

Читайте також: Озвучено перелік продуктів, ціни на які контролюватиме місцева влада .Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: