НОВИНИ

ДПЗКУ очолив новий керівник

30.08.2023 15:15
dpzku3

Головою Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Кабінет Міністрів призначив Дмитра Гапчича. Про це повідомляє  Інтерфакс-Україна, пише agronews.ua.

Гапчич закінчив Полтавський державний аграрний коледж управління та права, а також Харківський державний економічний університет. Кандидат економічних наук. Працював у центрі “Автоінформ”, агрохолдингу “Кернел”. З 2012 року очолював “Цукровий союз “Укррос” (дочірній актив агрохолдингу “Кернел”).

ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій: лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові та круп’яний заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії корпорації можуть зберігати 3,7 млн тонн зернових, включно з майже 2,5 млн тонн за рік сумарних потужностей із перевалки зернових вантажів на експорт в Одеському та Миколаївському портах.

В умовах воєнного вторгнення рф функціонують 38 із 53 філій (72%) ДПЗКУ, з них 28 підрозділів здатні зберігати с/г культури, дев’ять – переробляти їх і виробляти готову продукцію.

Більшість працюючих підрозділів корпорації можуть забезпечувати відвантаження зернових і автомобільним, і залізничним транспортом. Логістичні центри держкорпорації здатні вивозити на зберігання зернові з потенційно небезпечних територій, де можуть вестися бойові дії з російськими окупантами.



Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: