НОВИНИ

ДПЗКУ має намір розвивати власне сільськогосподарське виробництво на Херсонщині

22.06.2020 13:32
https://agronews.ua/

Державна продовольча-зернова корпорація України має намір розвивати власне сільськогосподарське виробництво в Херсонській області. Про це повідомила пресслужба ДПЗКУ, пише  agronews.ua.

АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» планує активно розвивати сільськогосподарський напрямок діяльності корпорації. Про це в.о. голови правління корпорації Василь Коваленко заявив під час робочого візиту в Південний регіон, зокрема в смт Велика Лепетиха Херсонської області, де ДПЗКУ має власні посівні площі.

«Цього року у Великій Лепетисі плануємо зібрати врожай на рівні 15,6 тис. тонн зернових. В планах корпорації – поновити роботу млина у Великій Лепетисі», – зазначив Василь Коваленко.

Довідково. Філія АТ ДПЗКУ «Великолепетиський елеватор» була створена в 1931 році, знаходиться на Півдні України в степовій зоні. Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із доведення якості зерна до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та переробки його на борошно.

На філії є власне сільськогосподарське виробництво з вирощування зернових культур. Загальна робоча зернова місткість філії «Великолепетиський елеватор» складає 39 тис. тонн. До комплексу філії входить млинзавод. Також філія має можливість відвантаження на водний транспорт.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: