НОВИНИ

Долота 50/80 – широкий асортимент та універсальність робочих органів

29.10.2021 11:02
0_0H9A2556

Міцність, надійність та універсальність — головні характеристики техніки Vaderstad. Ці машини поєднують високу надійність конструкції та робочих органів. А сам технологічний процес продуманий до найменших дрібниць.  Про це  повідомляє  пресслужба компанії Väderstad, пише agronews.ua.

Ґрунтообробна техніка Vaderstad показує відмінні результати у роботі, незалежно від типу ґрунтів, на яких працює. Завдяки універсальності модульної системи доліт, є можливість пристосувати техніку до найрізноманітніших умов роботи.

Обробіток чорноземів, глинястих, піщаних ґрунтів із різними фізичними властивостями для ґрунтообробної техніки Vaderstad — не проблема. Робочі органи різної ширини та будови дають змогу швидко підібрати потрібний варіант і підлаштуватися під умови праці, не втрачаючи ні хвилини дорогоцінного часу, необхідного для підготовки ґрунту в оптимальні терміни.

Долота 80 мм із відвалами 80/120мм забезпечують повне перемішування ґрунту з дотриманням вимог щодо зменшеного тягового зусилля.

Долота 50/80 мм із відвалами 80/120 мм призначено для комплексного обробітку ґрунту.

Долото BreakMix із відвалами 80/120 мм виконує якісне перемішування рослинних решток із ґрунтом на невеликій глибині, розпушування щільних шарів ґрунту, розташованих нижче.

Ґрунтопоглиблювальне долото DeepLoosening розпушує переущільнені шари ґрунту, поліпшуючи у такий спосіб дренаж.

Ґрунтопоглиблювальне долото DeepLoosening із відвалами 50/80/120 мм використовують для глибокого обробітку ґрунту та перемішування рослинних решток у верхній частині.

Ширина доліт, які встановлюють на ґрунтообробну техніку, можуть становити від 50 до 120 мм, також є можливість використовувати їхні комбінації (вужчі долота — у нижній частині робочого органу, ширші відвали — у верхній).

Нагадаємо, термін служби доліт Marathon від Vaderstad подовжено до 10 разів.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: