НОВИНИ

Додатковий бункер для насіння об’ємом 25 літрів: опція для Tempo L 8-32 Central Seed Fill

19.07.2021 14:09
Опція для CSF

Центральна система розподілення насіння та добрив дає змогу збільшити змінну продуктивність сівалки за рахунок мінімізації часу, необхідного для завантаження сівалки. Але її використання не завжди доцільно, особливо під час висіву дрібнонасіннєвих культур. І в такому разі наявність великого бункера для насіння не виправдана. Про це повідомляє пресслужба компанії Väderstad, пише agronews.ua.

Компанія Väderstad пропонує встановлювати на кожну висівну секцію додатковий бункер для насіння об’ємом 25 літрів для сівалок Tempo L 8-32 із системою централізованого розподілення насіння.

За такого дооснащення аграрії без зниження продуктивності сівалки мають змогу краще контролювати використання вартісного насіння, мінімізувати його пошкодження та швидко замінювати насіння за переходу з одного гібриду/сорту на інший.

Дізнатись більше про сівалку точного висіву Väderstad Tempo L 8-32 Central Seed Fill можна за наступним посиланням: Tempo L з централізованим завантаженням насіння Central Seed Fill (vaderstad.com)


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: