НОВИНИ

До газових аукціонів допустили ще 9 хлібовиробників

19.01.2022 13:05
ilyustratyvne-foto_large

За результатами засідання Комітету з нагляду, до списку допущених до торгів, що здійснюватимуть закупівлю газу власного видобутку на біржі для задоволення потреб суб’єктів господарювання додано 9 виробників продовольчих товарів (хлібовиробників). Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

«За результатами вчорашнього засідання комітету з нагляду, список допущених до торгів, що здійснюватимуть закупівлю газу власного видобутку на біржі для задоволення потреб суб’єктів господарювання з переліку, затвердженого наказом Мінагрополітики від 5 січня 2022 року оновлено», — йдеться в повідомленні.

Так, додано 9 виробників продовольчих товарів (хлібовиробників) що мають істотну соціальну значущість, яких допущено до торгів на біржі для закупівлі газу власного видобутку, на січень, а саме : ТОВ «Васильківхлібпродукт»; ТОВ «Ізюмський хлібокомбінат „Кулиничі“»; ТОВ «Солодка хата»; ТОВ «Люботинський хлібопродукт»; ТОВ виробничо-комерційна фірма «Марганецький хлібозавод»; Фізична особа-підприємець Кіріченко В. Л.; ТОВ «Умань Хліб Трейд»; ТОВ «Луцький хлібокомбінат»; Фізична особа-підприємець Патяка І. В.

Зауважимо, що наступні торги з продажу газу власного видобутку для соціальних підприємств відбудуться 18 січня.

Читайте також: Оприлюднено найцікавіші аукціони у Prozorro.Продажі з оренди земельних ділянок.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: