ВАЖЛИВО

Для участі в земельних торгах у жовтні учасники обирали майданчик УУБ

02.11.2023 14:59
an_post_02_11

У жовтні відбулося майже 750 успішних онлайн аукціонів із продажу та оренди земельних ділянок. За результатами торгів організатори, серед яких переважно органи місцевого самоврядування, отримають понад 168 млн грн до своїх бюджетів. При цьому більше 58 мільйонів із цієї суми громади отримуватимуть до бюджетів щороку. Адже більшість аукціонів (683) була не з продажу, а оренди землі на 7 чи 10 років. Відповідно, вартість на торгах вказували за один рік користування наділами.

Традиційно найбільше учасників до земельних аукціонів залучили та підготували на майданчику Української універсальної біржі: більше 250 потенційних покупців та орендарів, більшість із яких стали переможцями.

«Хочу звернути увагу, що земельні аукціони збирають все більшу конкуренцію на торгах. І якщо в середньому на земельних аукціонах вона складає 2,83 учасники, то у жовтні «приходило» і по 7-10 бажаючих придбати чи орендувати ділянки. А те, що більшість із них успішно брали участь у торгах через наш майданчик УУБ, підтверджує професійність та відповідальність нашої команди, яка супроводжує потенційних покупців та орендарів від моменту реєстрації до підписання переможної угоди», – розповідає директор ТОВ «Українська універсальна біржа» Сергій Гладкий. 

Серед цікавих лотів, тобто, де була досить висока конкуренція, через майданчик УУБ у жовтні орендували сільськогосподарські землі за межами  с. Положаї Ташанської сільської ради на Київщині, на території Курненської сільської ради на Житомирщині, за межами с. Хитці Лубенського району на Полтавщині, на території Близнюківської селищної ради та Олексіївської сільської ради на Харківщині тощо. 

Нині у системі Прозорро.Продажі понад 1400 актуальних пропозицій із оренди та продажу земельних ділянок. Переглянути, обрати цікаву ділянку та взяти участь у торгах буде зручно та просто на майданчику УУБ.


Перегляди: 29
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: