НОВИНИ

Для агротитанів України налагодили безперебійне постачання запчастин до агротехніки

14.09.2023 10:35
photo_2023-09-12_10-26-27

На Київщині відбулась десята, ювілейна «Битва Агротитанів». Ця грандіозна подія як завжди зібрала чимало аграріїв з усіх куточків України. Традиційно організаторами виступили Всеукраїнська Аграрна Рада, група компаній «ТАК» та компанія DYKUN.

Демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі проходила одразу на 5 площадках. Були представлені найрізноманітніші зразки обладнання, і для великих, і для малих агропідприємств: важка та малогабаритна, самохідна та причіпна.

Особливу увагу учасників заходу привернули товари та послуги компаній, які були представлені на виставкових стендах. Чималий інтерес викликали запчастини до сільськосподорської техніки, представлені компанією MAYER-PRO.

«Наш стенд відвідало більше ніж 1000 відвідувачів. Це були і представники торгуючих організацій, і кінцеві споживачі, і просто люди, які прийшли подивитися на виставку та на роботу техніки.

Виставка цікава тим, що на ній присутні справді найактивніші учасники аграрного ринку України. Крім цього вона дає можливість побачити і проаналізувати роботу техніки і результати її роботи», – розповів директор компанії MAYER-PRO Денис Горовий.

Компанія MAYER-PRO є офіційним представником виробничої європейської компанії MAYER в Україні та займається постачанням запчастин, які можуть бути встановленні на сільськосподорську техніку відомих європейських брендів Gaspardo, Vaderstad, Horsch та Kverneland.

 

«Основним моментом в діяльності нашої кампанії є те, що ми працюємо тільки в форматі B2B, тобто нашими клієнтами є торгуючі організації. Всі деталі, які ми поставляємо, це аналоги під брендом MAYER», – додає Денис Горовий.

photo_2023-09-12_10-26-27-1

Компанія MAYER-PRO працює на ринку України лише у сегменті В2В, переважно не контактуючи з кінцевим споживачем. Тому участь у такому заході стала чудовою нагодою не тільки продемонструвати продукцію та підтримати партнерів компанії, а й дати можливість кожному аграрію побачити і оцінити запчастини та в подальшому зробити замовлення через партнерів компанії.

Запчастини від MAYER-PRO стовідсотково відповідають технічним і якісним показникам оригінальних комплектуючих для сільськогосподарських машин. Їх розробляє кваліфікований конструкторський відділ. Всі вони проходять ретельні випробування не тільки в лабораторіях, а й в реальних жорстких умовах.

Завдяки MAYER українським аграріям більше не потрібно щоразу шукати спеціалізовані магазини та замовляти дорогі оригінальні запчастини з-за кордону. В умовах війни це займає чимало часу та грошей.

Термін доставки запчастин MAYER-PRO по Україні до двох днів. Авторизовані представники MAYER-PRO знаходиться в 20-ти обласних центрах, що дозволяє здійснити оперативну доставку деталей з центрального складу.

Компанія MAYER-PRO готова до будь-яких викликів і виготовляє будь-які деталі до культиваторів, розпушувачів та дискових борін, сівалок суцільного та точного посіву.

photo_2023-09-12_10-26-28

Важливим аспектом є те, що компанія MAYER-PRO підтримує своїх партнерів як офлайн, так і онлайн. І не тільки консультативно, а й різноманітними маркетинговими інструментами.

MAYER-PRO розуміється на деталях аграрної техніки та ніколи не йдемо на компроміси щодо якості. MAYER-PRO – це завжди безкомпромісна висока якість за доступну ціну.

Сайт компанії: https://mayer-pro.ua/Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: