АГРОВІДЕО

Для фермерів стартував набір на курс з управління зембанком Земельні Котики

15.10.2020 13:05
kotiki-kartinka-v-novost-47604

Напередодні офіційного запуску ринку землі в Україні в липні 2021 роки аграрії почали зміцнювати кордони своїх зембанків, переглядати свою земельну тактику і стратегію. Головною силою кожного аграрного підприємства в цьому процесі буде його командир і команда професіоналів в управлінні земельним банком. Про це повідомляє kurkul.com, пише agronews.ua.

Тому для посилення знань землевпорядників та керівників кожного фермерського господарства був розроблений перший повний онлайн курс з управління земельним банком «Земельні Котики»

Новий освітній майданчик «Культиварій» вже розпочав набір «курсантів». Старт навчань 15 жовтня.

Курс стане в пригоді:

фермерам — як досвідченим, так і новачкам;

керівникам землевпорядних відділів підприємств, які прагнуть підготувати «аграрний спецназ» до запуску ринку землі в Україні;

інвесторам, які прийшли в агро з суміжних або сторонніх сфер і відчувають дефіцит знань на земельному фронті.

Читати курс будуть досвідчені ветерани ринку, які пройшли безліч боїв з пай-хантерами і голими руками вміють вирішити суперечку за землю.

  • Володимир Нагорний — керівник відділу земельної політики і майнових відносин МХП, 370 тис. га в управлінні. Має чорний пояс з управління земельним банком та інтеграції нових активів в бізнес.
  • Ігор Білоус — керуючий партнер інвестиційної компанії Altius, екс-голова Фонду держмайна України, екс-голова Державної податкової служби України. Він поділиться із фермерами досвідом підготовки агропідприємств до продажу та власне процедури продажу, а також пояснить, як ефективно взаємодіяти із серйозним інвестором.
  • Анатолій Косован — керуючий партнер юридичної фірми Kosovan Legal Group. Юридичний радник курсу, знає 1001 спосіб, як фермеру впоратись з «шахматкою» і вберегтись від рейдерства.
  • Ігор Слободянюк — керуючий партнер компанії My Partners Group. «Збирав» землі для найбільших фермерів та агрохолдингів. Він зможе підказати, як правильно підготуватись до купівлі-продажу господарства, як розширити свій зембанк та ефективно ним управляти.
  • Андрій Дем’янович — засновник сервісу для фермерів з автоматизованого моніторингу земельного банку Feodal.Online. Розвідник профільних реєстрів, знає в обличчя близько 11 млн га сільськогосподарських земель.
  • Артем Беленков — директор і засновник компанії SmartFarming. Фахівець з розумного управління земельним банком і підвищення ефективності агротехнологій.
  • Дарина Козоріз — фермерка, екскерівниця відділу корпоративної і соціальної відповідальності холдингу Grano Group і також раніше «головна гуска» проєкту «Сільський Ревізор». Справжній миротворець і гуру спілкування з пайовиками.
  • Роман Граб — керівник проекту Vkursi Agro. Провідник в сфері децентралізації. Добре знає, чим живуть і чого хочуть від фермерів ОТГ.

Курс складається із 21 анімованої відеолекції (тривалістю 30 хвилин кожна) і  19 структурованих презентацій, у яких будуть розкриті такі стратегічні теми:

🔷 Все, що потрібно знати про оцінку земельного банку.

🔷 Аудит і автоматизація управління зембанком.

🔷 Якою має бути земельна служба.

🔷 Ефективна стратегія в роботі з землевласниками.

🔷 Нюанси оренди землі.

🔷 Методи розширення зембанку через тісну співпрацю з ОТГ.

🔷 Відкриття ринку землі: до чого потрібно бути готовим.

🔷 Правильна тактика протистояння рейдерам.

Секретною зброєю курсу є сповідь справжнього рейдера.

Серед знань, які отримають слухачі курсу «Земельних Котиків»: здатність бачити цінність активу в пачці договорів на столі, з зав’язаними очима розкладати на складові свій і сусідський зембанки, грамотно прораховувати ризики, вести системну роботу з пайовиками і складати непробивні договори оренди, а також навички щодо аналізу та моніторингу роботи конкурентів.

Всі подробиці курсу «Земельних Котиків» за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: