НОВИНИ

ДФС вилучила понад 4,45 млн пачок тютюнових виробів

28.07.2021 14:33
7_main

В рамках проведення заходів спрямованих на виявлення фактів незаконного обігу тютюнових виробів співробітники ДФС провели ряд заходів. Про це повідомляє ДФС, пише agronews.ua.

У Черкаській області встановлено факт зберігання та реалізації тютюнових виробів без державної реєстрації в якості фізичної особи-підприємця та необхідної ліцензії на даний вид діяльності. З незаконного обігу вилучено 837 пачок кальянного табаку на загальну суму 157 тис. 635 грн.

Співробітники ГУ ДФС у Чернівецькій області спільно з працівниками ВПС не далеко від лінії Україно-Румунського кордону встановили факт незаконного переміщення тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка України в кількості близько 8500 пачок. Загальна сума вилученого майна становить 425 000грн.

Працівники ГУ ДФС у Вінницькій області встановили факт зберігання з метою збуту фальсифікованих тютюнових виробів іноземного походження без марок акцизного податку. Загальна вартість виробів складає понад 80 тис гривень. Виявлений товар вилучено та передано на відповідальне зберігання. Відносно порушника складено адміністративний протокол.

У Сумській області за результатами проведеного обшуку з незаконного обігу вилучено 25500 пачок цигарок без марок акцизного податку, з марками акцизного податку іншої держави та марками акцизного податку які мають явні ознаки підробки. Загальна орієнтовна вартість вилученої продукції складає 1 млн 530 тис. грн. Товар вилучено з незаконного обігу.

Співробітники ГУ ДФС у Чернігівській області викрили та припинили діяльність з реалізації контрафактних тютюнових виробів. Встановлено, що декілька мешканців Чернігова організували незаконне постачання оптових партій тютюнових виробів іноземного виробництва, без марок акцизного податку встановленого зразка, на незаконні точки реалізації тютюнових виробів Чернігівської області. За результатами санкціонованих обшуків з незаконного обігу вилучено 6150 пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю близько 300 тис. грн.

Працівники податкової міліції ГУ ДФС Полтавської області викрили два факти незаконного зберігання та збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку. За результатами обшуків вилучено близько 102 кг тютюну та  612 пачок цигарок на загальну суму 306 тис. грн.

На Волині працівники УБФЗ ГУ ДФС у Волинській області встановили факт зберігання з метою збуту фальсифікованих тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.  Загальна вартість  вилучених фальсифікованих тютюнових виробів складає понад 80 тис гривень.

Наймасштабніші обшуки провів Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби. Як повідомлялося раніше  за результатами обшуків на території декількох областей України виявлено та вилучено понад 276 найменувань тютюнових виробів різних відомих виробників у кількості 4 398 983 пачок на загальну суму 246 343 048 грн.

На Житомирщині, правоохоронці викрили групу осіб, які організували реалізацію цигарок без марок акцизного збору. За результатами 5 обшуків виявлено та вилучено майже 14 тис. пачок цигарок марок різних відомих марок та інші ТМЦ. Збут фальсифікату проводився через розгалужену мережу посередників за готівку, а також через мережу інтернет. Загальна вартість вилучених із незаконного обігу товаро-матеріальних цінностей становить понад 1,2 млн грн.

У всіх випадках, незаконно виготовлена тютюнова продукція вилучена та передана на відповідальне зберігання. В багатьох випадках, за результатами заходів відносно порушників складено адміністративні протоколи. Продовжуються досудові розслідування в кримінальних провадженнях.

Нагадаємо, що на Кіровоградщині фермер розорив гектари орендованого поля.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: