НОВИНИ

Десятки тисяч фермерів вийшли на протести в Індії

25.02.2019 16:57

Фермери вимагали від уряду покрити втрати через високу інфляцію. В Індії чергова хвиля фермерських протестів. На вулиці вийшло 50 тис. учасників. Вимагають покращити систему зрошення та поливу в уражених посухою штатах і компенсувати втрати збитки через низькі ціни та високу інфляцію. Про це пише landlord.ua.

Масовий протест розпочався вранці 21 лютого. Спочатку акція мала відбутися в середу, однак протестувальники заявили, що поліція затримувала в деяких штатах учасників протесту. Тож марш перенесли на четвер.

Хода тягнулася від Нашіка до Мумбаї та була довжиною в 180 кілометрів.

Фермери вимагали від уряду покрити втрати через високу інфляцію. Наприклад, представники цукрової галузі, не зважаючи на високий рівень експорту та врожаїв, зазнали збитків через низькі ціни на міжнародних ринках. Відповідно, вкладені у виробництво кошти та ресурси не окупалися. Крім того, частина цукрової тростини вирощувалася в посушливих районах, що завдало додаткового фінансового навантаження на фермерів.

Увечері організаторам маршу вдалося домовитися з представниками уряду про налагодження системи поливу в засушливих районах.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: