НОВИНИ

Держрибагенство за березень викрило порушень майже на 10 млн грн збитків

13.04.2021 10:01
picture

Держрибагентством підбито підсумки рибоохоронної діяльності за березень 2021 року. Так, територіальними рибоохоронними патрулями здійснено 959 рибоохоронних рейдів. У результаті проведених заходів виявлено 3559 порушень, з яких майже третина (29%) є грубими (1 033). Про це повідомляє пресслужба Державного агенства рибного господарства, пише agronews.ua.

Найбільшу кількість порушень викрито Черкаським, Херсонським, Дніпропетровським, Полтавським, Київським рибпатрулями, а також Азовським басейновим управлінням.

У рамках рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили у порушників понад 12 тонн (12389 кг) водних біоресурсів та 7911 заборонених знарядь лову. Крім того, затримано 64 транспортних засоби.

За цей період складено та направлено до судів 1212 справ для притягнення порушників до адміністративної відповідальності. Ще 38 справ направлено судами для відкриття кримінальних проваджень. Окрім того, протягом березня держінспекторами відділу оперативної роботи Держрибагентства вилучено у правопорушників 4410 кг водних біоресурсів та 28 од. заборонених знарядь лову.

«Завдяки роботі державних інспекторів виявлено порушень майже на 10 млн грн збитків. З них 5,5 млн грн зафіксовано відділом оперативної роботи Держрибагентства, 1,2 млн грн – Черкаським рибоохоронним патрулем, 804 тис. грн – Херсонським, 639 тис. грн – Полтавським та 584 тис. грн – Азовським басейновим управлінням. Дякую всім інспекторам за проведену рибоохоронну роботу. Громадян закликаю дотримуватися встановлених правил рибальства та не завдавати шкоди рибним запасам нашої держави», – наголошує т.в.о. голови Держрибагентства Олег Баздуганов.

Нагадаємо, що Держекоінспекція за тиждень пред’явила порушникам майже 57 млн грн збитків.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: