НОВИНИ

Держпродспоживслужба обстежила стан зерна в зерносховищах і складах

18.01.2022 16:24
zerno rji

В Україні триває обстеження зерносховищ, складських приміщень, перевірка насіннєвого матеріалу, продовольчого та фуражного зерна на наявність комірних шкідників. Про це повідомили фахівці Держпродспоживслужби, пише agronews.ua.

Згідно з даними аналізу встановлено, що фуражне зерно в господарствах Вінницької обл. заражене гороховим зерноїдом за чисельності 2 шкідники на кг зерна.

«У Львівській та Полтавській обл. на сої виявлено 2% насіння ураженого бактеріозом, фузаріозом та альтернаріозом. Також  в Тернопільській обл. насіння продовольчої пшениці та ярого ячменю уражено бактеріозом — 1,4% та грибними патогенами (гельмінтоспоріоз, ринхоспоріоз, фузаріоз, плісняві гриби) — до 3,3%», — розповіли експерти. 

Тому в службі рекомендують проводити контроль за станом зерна та зернопродуктів, що зберігаються, і в разі виявлення живих комірних шкідників приступити до знезаражування збіжжя через фумігацію дозволеними препаратами.

Читайте також: Які земельні ділянки можна знайти на аукціонах Прозорро.Продажі.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: