НОВИНИ

Держлісгоспи України розпочали продаж новорічних ялинок

02.12.2020 07:32
911c07f5d14340f4214f5672d4b7bf72

Держпідприємства лісового господарства Вінницької області розпочали реалізацію новорічних дерев: ялини звичайної, сосни звичайної, сосни кримської та ялиці. Про це повідомила пресслужба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, пише agronews.ua.

Спочатку лісівники заготовляють насіння шпилькових порід, висівають його у парниках, коробах, висаджують сіянці на плантації новорічних дерев і доглядають молоді дерева у середньому 5-8 років.

Вінницький держлісгосп вирощує і заготовляє новорічні дерева без шкоди довкіллю, адже шкілки (спеціальні плантації хвойних порід) закладаються у лісництвах щороку, у більшості на землях, не придатних для ведення лісового господарства.

Передсвяткова заготівля новорічних дерев не завдає шкоди лісові. Ті ялинки, які легально продаються, – результат цілеспрямованої праці лісівників, – йдеться на сайті.

ДП «Вінницький лісгосп» підготував для реалізації 1900 новорічних дерев. Загалом з усіх лісгоспів області цьогоріч планують реалізувати 26 тисяч ялин та сосен.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині заклали промисловий грушевий сад.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: