НОВИНИ

Держгеокадастр призупиняє функціонал державного земельного кадастру щодо екстериторіальності

18.06.2020 15:01
https://agronews.ua/

З огляду на технічні проблеми в деяких регіонах нашої держави із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок ми тимчасово призупинили функціонал Державного земельного кадастру щодо екстериторіальності. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці Роман Лещенко, Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, пише agronews.ua.

“Державна система реєстрації земельних ділянок повинна бути доступною, максимально простою, прозорою та унеможливлювати будь-які корупційні дії з боку державних реєстраторів”, – зазначив Лещенко.

Він додав, що принцип екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок мав вирішити усі ці питання, однак, за тиждень роботи пілоту було виявлено технічні проблеми, які суттєво впливають на реалізацію проекту.

“Нам потрібно досконально проаналізувати саму систему та в найближчий час запустити її в такому вигляді, щоб громадяни мали ефективний ресурс з надання якісних адміністративних послуг з державної реєстрації земельної ділянки”, – підкреслив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Також він наголосив, що на даному етапі для удосконалення програного забезпечення проводяться відповідні заходи, метою яких є необхідність удосконалення програмного забезпечення Державного земельного кадастру, завдяки якому здійснюється реалізація даного проекту.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: