НОВИНИ

Держекоінспекція отримала черговий недопуск на перевірку лісгоспу

25.07.2020 13:44
116153457_149045950170030_5812723911741291687_n

Як повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований на своій сторінці у мережі Facebook,  ДП “Кутське лісове господарство”, що на Івано-Франківщині, не пустило інспекторів на позапланову перевірку за зверненням громадянина, пише agronews.ua.

За словами чиновника, у лісництві пояснили причини недопусків. Так, згідно з відповіддю від ДП «Кутське лісове господарство», чоловік, який звернувся щодо перевірки лісгоспу у ДЕІ, раніше працював на господарстві і допустив самовільну вирубку дерев на суму понад 200 тисяч гривень. Після звільнення цього працівника він почав погрожувати держпідприємству тим, що буде скаржитись до Держекоінспекції.

“Крім того, у листі від лісництва зазначається, що наразі частина працівників працює дистанційно, а більшість задіяна на ліквідації наслідків повеней. Тому жодного працівника для супроводу інспекторів надати не можуть.

Також ДП “Кутське лісове господарство” повідомили, що через повінь до цього часу немає допуску до більшості кварталів підприємства. Хоча інспектори, що прибули на перевірку, стверджують інше: дороги та під’їзди відновлені”, –  зазначив у дописі Мальований.

У ДЕІ збираються розбиратись з цією ситуацією. Зокрема голова Держекоінспекції зазначає, що  недопуск інспекторів може бути тривожним дзвіночком, який сигналізує, що підприємства можуть здійснювати значні порушення природоохоронного законодавства.

Нагадаємо, на Одещині сталася масова загибель прісноводної риби.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: