НОВИНИ

Держава реалізовуватиме запаси через ProZorro.Продажі

10.12.2019 07:37
fe2bcd9-prozorro1

Державний резерв України розпочне реалізацію матеріальних цінностей через ProZorro. Продажі. Про це повідомляє прес-служба Держрезерву України.

«Реалізації через ProZorro.Продажі матеріальних цінностей державного матеріального резерву, що підлягають реалізації в порядку освіження, та розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву виключить корупційну складову», — коментує Ярослав Погорілий, голова Державного резерву України.

Однак, на сьогодні, розброньовані матеріальні цінності державного резерву реалізуються на конкурсній основі через проведення Держрезервом аукціонів. Як зазначають експерти, особливості процедури проведення негативно впливають на кінцевий результат аукціону.

«Участь у пілотному проекті дозволить зробити процедуру реалізації матцінностей прозорою, а залучення більш широкого кола потенційних учасників торгів — отримати конкурентну ціну», — вважає Ярослав Погорілий.

Відповідно до бюджетного кодексу України саме кошти від реалізації матеріальних цінностей державного резерву у порядку освіження та розбронювання є основним джерелом фінансування плати за зберігання. У відомстві вважають, що отримання максимально високої ціни від реалізації матеріальних цінностей дозволить своєчасно поповнювати запаси і відшкодовувати витрати на зберігання матцінностей.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: