НОВИНИ

Уряд розширив можливості рефінансування діючих кредитів бізнесу за умови збереження робочих місць

30.04.2020 13:32
88184783_2950860828304879_4320969058074755072_o

Уряд ще більше розширив можливості рефінансування діючих кредитів бізнесу за умови збереження робочих місць та зарплат найманим працівникам. Відповідні зміні прийняті в програму «Доступні кредити 5-7-9%» на засіданні Кабінету міністрів України 29 квітня за ініціатив Мінекономіки та Мінфіну. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua.

«Ми продовжуємо адаптувати нашу основну програму підтримки бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%» під реалії та запити підприємців. Ми вирішили, що держава допоможе підприємцям зберігати не лише свою справу як таку, а й персонал, який задіяний в її реалізації, адже в більшості випадків діяльність мікро- та малого бізнесу забезпечується саме людьми та їхнім вкладом в цю справу. Ми допоможемо втримати не лише робочі місця, а й гідний рівень оплати праці», – коментує нове рішення Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Відповідно до нових змін, компенсація ставки по діючим кредитам до 0% буде доступна за умови збереження не менше 60% фонду оплату праці та 80% чисельності персоналу порівняно із станом підприємства на 1 березня 2020 р. Ця умова має зберігатись протягом всього строку отримання саме цієї державної підтримки. Крім того, можна буде рефінансувати більший обсяг кредиту, також підвищено ліміт обороту на групу пов’язаних компаній до 10 млн. євро. Тож більша кількість підприємців зможе податись на цю програму.

Нова постанова також уточнила, що позики на рефінансування надаються за умови відсутності у підприємства проблемної заборгованості за отриманими ним кредитами в банках України станом на 1 березня 2020 р.

Інші можливості програми залишаються доступними для підприємців.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» була розпочата в лютому 2020 року з метою стимулювання розвитку підприємництва в Україні шляхом здешевлення інвестицій. Мікро- та малий бізнес може отримати до 3 млн грн. позики під 5, 7 або 9% ставку для різноманітних цілей розвитку своєї справи. Детальніше про програму та банків-партнерів, до яких ви можете звернутись за кредитом.

Нагадаємо, що Уряд вже зняв обмеження по участі в програмах підтримки бізнесу. Відтепер підприємці можуть подаватись та отримувати допомогу від державу по декільком з них одночасно. Більше інформації про можливості для розвитку бізнесу за посиланням.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: