ВАЖЛИВО

Депутати таємно намагались роздати земельні ділянки своїм родичам

22.02.2020 18:07
unnamed

Стрийські депутати таємно намагались роздати земельні ділянки своїм родичам. У вівторок, 18 лютого, під час засідання земельної комісії Стрийської міськради депутати підготували проект рішення, яким комерційно привабливі землі біля торгового центру, автостанції та об’їзної дороги мали розподілити поміж своїми родичами та іншими депутатами ради. Однак реалізувати задумане не вдалось. Про це пише zaxid.net.

Місцеві активісти, учасники бойових дій та інші депутати міськради довідались про задум своїх колег і заблокували передачу цих ділянок.

Депутат Стрийської міської ради Андрій Поврозник першим помітив, що у списку претендентів на землю – родичі інших місцевих обранців.

«Нещодавно автостанція придбала менш цікаву територію, площею 30 соток, орієнтовно за один мільйон гривень для відстою автобусів. Тобто, ви можете уявити собі діапазон цифр. Щодо списку претендентів, то намалювалась картина, що більшість прізвищ у ньому є близькими родичами депутатів і тієї ж земельної комісії. Приміром, там є племінник Івана Булина, теща депутата Курітника й так далі. Загалом восьмеро тих, хто не є учасниками бойових дій», – розповів депутат Стрийської міськради Андрій Поврозник.

Сімейні зв’язки стосовно передачі земель міські обранці та члени комісії не відкидають, однак запевняють, що не можуть відповідати за своїх родичів.

«Так, у списку є мій племінник. Але за жодних родичів я не кажу. Чому він написав заяву? Ми там ще шістдесят подібних документів розглядали», – розповів член земельної комісії Стрийської міськради Іван Булин.

Такий «збіг» неабияк обурив місцевих учасників АТО, які роками стоять у черзі на землю.

Після розголосу можливого поділу землі до списку таки внесли прізвища п’ятьох учасників бойових, однак родичів комісії звідти так і не забрали.

«Родичі депутатів міської ради, які взагалі не мають до АТО чи військових дій ніякого стосунку й перебували тут, у тилу, військкомат їх не призивав, то вони ще мають совість подаватися?», – обурився голова Стрийської філії ВО «Учасники бойових дій» Михайло Алєксєєв.

Після кількох словесних перепалок з активістами та депутатами земельна комісія, все ж, вирішила зняти «скандальний» список із порядку денного для доопрацювання. По-новому переділити землю вони пообіцяли вже невдовзі.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: