НОВИНИ

Депутат сільради незаконно зайняв 6 га лісфонду та засіяв їх сільгоспкультурами

16.07.2020 18:32
https://agronews.ua/

Депутата Любомирівської сільської ради Березнегуватського району Миколаївської області визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.197-1 КК України – самовільному зайнятті земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику. Про це повідомляє АгроЮг, пише agronews.ua

«Згідно вироку суду, депутат, не маючи будь-яких законних підстав самовільно зайняв земельну ділянку лісового фонду площею 6 га, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Березнегуватське лісове господарство», обробив та засіяв сільськогосподарськими культурами – ярим ячменем та соняшником. Протиправними діями вказаної особи державі спричинено шкоду в розмірі 197 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Обвинуваченому призначено покарання у виді штрафу у розмірі 210 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 3570 грн. На користь держави стягнуто зібраний із самовільно зайнятій ділянці врожай на загальну суму 38 тис. грн.

На даний час вирішується питання щодо стягнення з обвинуваченого на користь державі шкоди, заподіяної злочином в сумі 197 тис. грн.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: