НОВИНИ

Цьогоріч в Україні працюватимуть 30 цукрових заводів

07.09.2023 15:20
90_main-v1635912238

В новому сезоні цукроваріння переробку буряків здійснюватимуть 30 заводів. Про це розповів в.о. голови правління Національної асоціації цукровиків України («Укрцукор») Назар Михайловин, передає «Інтерфакс-Україна», пише agronews.ua.

До минулорічних підприємств додалися ще сім цукрових заводів, з яких три — на Київщині, два — на Житомирщині, по одному — у Хмельницькій та Тернопільській областях.

«Зазначу, що на початку повномасштабної війни в окупації перебував один цукровий завод на Харківщині. На сьогодні в Україні немає цукрових заводів, які б перебували під окупацією. Харківська область не сіяла цукровий буряк, оскільки не було проведено повного розмінування земель. Відтак цукрові заводи цієї області не працюватимуть», — сказав Михайловин.

За його словами, в разі сприятливих погодно-кліматичних умов в Україні цього року валовий збір цукрових буряків очікується на рівні 13 млн т, що забезпечить оптимальні строки роботи підприємств.

Михайловин зазначив, що більшість цукрових заводів завершать сезон виробництва цукру до Нового року, а окремі цукрові заводи планують працювати в першій декаді 2024 року.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: