НОВИНИ

Ціни на живець свиней суттєво просіли

19.02.2023 09:13
57_02-1

У середині лютого ціни закупівлі свиней забійних кондицій продовжили низхідний рух під впливом сезонних чинників констатують в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

Ціни закупівлі на 7-й тиждень для більшості операторів зупинилися на середньоринковій позначці 65 грн/кг (-3% до попереднього тижня), а цьоготижневий ціновий коридор становив 63,5-66 грн/кг. Подекуди лунали й нижчі цінові пропозиції (61-62 грн/кг), проте виключно при закупівлі тварин важчої кондиції ― від 130 кг та вище.

Як і тижнем раніше, представники м’ясопереробної галузі відзначають низьку торгівельну активність та посилення конкурентної боротьби між постачальниками охолодженої свинини. Водночас, переробники констатують, що перебіг реалізації цілком відповідає сезонним тенденціям, тож і ринкове пожвавленням очікують за традиційним графіком ― на початку весни. Виробники свинини відзначають, що не дивлячись на скарги на кінцеву реалізацію, попит на тварин забійних кондицій є досить сталим, а реалізація товарних партій відбувається планово.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: